Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Процедури перевірки співробітників БЕБ на доброчесність вдосконалять

Реклама

У Бюро економічної безпеки розробили та направили до Мін'юсту Порядок здійснення перевірок співробітників на доброчесність та моніторингу способу життя в межах анонсованих раніше алгоритмів прийому на роботу нових працівників.

Перевірка на доброчесність працівників БЕБ розпочнеться одразу після отримання заюстованого документа, повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

Усі співробітники БЕБ, прийняті за підсумками перших конкурсів, працевлаштовані на умовах випробувального терміну в шість місяців. Протягом цього періоду відповідно до процедур, установлених чинним законодавством, співробітники Управління внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ додатково перевірять усіх працівників і подадуть свої пропозиції щодо перспектив їхньої подальшої роботи у Бюро.

Предметом розгляду стануть повідомлення про корупцію, моніторинг засобів масової інформації, скарги громадян, майновий стан працівника і членів його сім'ї, а також спосіб життя, відповідність рівня життя фактичним даним щодо витрат працівника або членів його сім'ї. Крім того, зазначається, що такі перевірки застосовуватимуться і надалі та полягатимуть у системному глибинному моніторингу на доброчесність кожного працівника БЕБ у встановлений відрізок часу.

Водночас БЕБ завершує вдосконалення конкурсних процедур на заміщення вакантних посад у Бюро в частині їхнього ускладнення та встановлення додаткових фільтрів у процесі перевірки кандидатів. Зокрема, ця робота включає впровадження комплексної перевірки майбутніх кандидатів на доброчесність, яка міститиме психологічне опитування, що визначатиме схильність кандидата до недоброчесної поведінки.

Не пропусти важливих змін у Новому Році. Нові правила, закони чи реквізити для сплати податків - про все повідомить LIGA360. Тільки до 14 січня LIGA ZAKON дарує новорічні знижки на преміум-рішення для фахівців. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Уряд дав старт офіційному початку діяльності Бюро економічної безпеки

БЕБ готове до запуску: які виключні повноваження отримає відомство?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини