Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19: суд відкрив провадження у справах

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у трьох справах за позовами до Державного космічного агентства України (ДКА) щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи.

Справи розглядатимуться суддями у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, повідомляє пресслужба суду.

Ще один позов до ДКА щодо оскарження відсторонення від роботи суд залишив без руху для усунення позивачем недоліків позовної заяви.

У суді нагадали, що позивачі просять суд визнати протиправними та скасувати накази ДКА, якими їх було відсторонено від роботи, та поновити їх на роботі. Оскаржувані накази ДКА видані на підставі наказу Міністерства охорони здоров'я від 4 жовтня 2021 р. № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» та на підставі п. 19 змін до постанови КМУ від 9 грудня 2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», затверджених 20 жовтня 2021 року.

Серед інших вимог - виплатити заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи.

Де органам судової влади шукати інформацію? Спробуйте єдину ІТ-платформу для роботи суду LIGA360. Зручні інструменти для кожного підрозділу, зважені рішення, аналіз та моніторинг змін судової практики. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Набув чинності Закон про зміну місця реєстрації онлайн

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини