Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлені карантинні правила запрацюють з 20 вересня

Реклама

Кабмін опублікував постанову від 13 вересня 2021 р. № 954, якою з 20 вересня оновлюються карантинні правила. Зміни внесено до урядової постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236.

"Зелений" рівень епідемічної небезпеки

Заборона проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього COVID-сертифіката України, або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби.

Оголошуємо святковий бум знижок до 30-річчя ЛІГА:ЗАКОН та Дня юриста. Реєструйтесь на презентацію професійних рішень LIGA360 для юристів та адвокатів - придбайте рішення на вигідних умовах. Щоб взяти участь в акції, реєструйтесь за посиланням.

"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки

Буде заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби.

Заборона буде поширюватись на діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

За умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), крім осіб які не досягли 18 років, та не менш як у 80% організаторів заходу (співробітників закладу) антиковідних документів буде дозволено:

  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування)

  • приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб'єктами діяльності у сфері культури;

  • розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування

  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів

  • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення.

Бажаєте автоматично перевіряти договори на помилки? Спробуйте функціонал CONTRACTUM у LIGA360. Він укаже неточності у структурі, сумах, реквізитах й нумерації. Замовляйте безкоштовний тест прямо зараз.

"Червоний" рівень епідемічної небезпеки

Буде дозволена робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби.

Також буде дозволено відвідування здобувачами освіти закладів освіти, усі працівники яких мають антиковідні документи.

За умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) антиковідних документів буде дозволено:

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

- приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів;

- приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;

- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

- діяльність ринків;

- робота підвісних канатних доріг;

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення.

Читайте також: Карантин на користь: юристи опановують нові цифрові інструменти

Усі рішення українських судів доступні в системі VerdictumPRO. Отримуйте доступ до бази із 94 млн судових справ із можливостями аналітики. Замовте VerdictumPRO окремо, або ще із 50 цифровими інструментами у складі LIGA360:Юрист.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини