Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

До суду надійшов позов щодо конкурсу на посаду директора БЕБ

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки України.

Позивачем зазначений Денис Осмоловський, повідомляє прес-служба ОАСК.

Серед вимог позову - визнати протиправним рішення Комісії, затверджене протоколом від 29 липня 2021 № 3, в частині, що стосується організації тестування на знання законодавства та вербально-логічне мислення, проведення перевірок, передбачених законами «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади» , затвердження зразків тестових завдань і формули рейтингування кандидатів на посаду очільника Бюро тощо. Позивач вважає, що оскаржуваним рішенням було протиправно розширено обсяг повноважень Конкурсної комісії.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

У суді нагадали, що в провадженні ОАСК вже перебуває справа за позовом Дениса Осмоловського до Кабінету Міністрів щодо оскарження утворення Бюро економічної безпеки України (детальніше).

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи по контрагентах, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 90 млн. Формуйте власну сильну позицію із системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Вам також може бути цікаво:

ВС вказав, коли вилучення інформації є цензурою діяльності щодо певної особи

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини