Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Реєстрація ФОП онлайн: Кабмін запроваджує послугу «е-Підприємець»

Реклама

Уряд запроваджує експериментальний проект, завдяки якому отримати дозвільні документи для ведення підприємницької діяльності можна буде в одному «вікні» через Портал Дія. Про це під час урядового засідання 4 серпня зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив Урядовий портал.

Кабінет Міністрів підтримав рішення про порядок надання комплексної електронної послуги «е-Підприємець».

«Завдяки цьому на Порталі Дія можна буде пройти державну реєстрацію бізнесу (реєстрація ФОП, ТОВ), зареєструватися у податковій (стати платником єдиного податку чи платником ПДВ), або отримати різного роду ліцензії. Наприклад, на роздрібну або оптову торгівлю товарами», - розповів Денис Шмигаль.

За словами Прем'єр-міністра, запроваджувати відповідний експериментальний проект планується протягом 2 років.

«Уряд має системну дорожню карту з дерегуляції, аби Україна могла потрапити в ТОП-30 рейтингу Doing Business. Звичайно, що цей рейтинг не є самоціллю, але він демонструє правильний вектор та динаміку руху щодо спрощення роботи для бізнесу. Державна регуляторна служба має в цьому процесі відігравати одну з головних ролей на всіх етапах роботи», - наголосив Денис Шмигаль.

Він додав, що Кабмін передає Державній регуляторній службі повноваження стосовно моніторингу виконання урядового плану щодо дерегуляції підприємницької діяльності

Читайте також:

Як захистити свій бізнес від рейдерства?

Чи потрібно підприємцю повідомляти про свій статус банк, в якому він відкриває рахунок для власних потреб?

Як самостійно подати звітність й контролювати сплату податків? Сервіс Liga:REPORT має усі шаблони звітів до податкової, автоматично перевіряє і розраховує дані. Також тут можна стежити за сплаченими податками й штрафами державі, вести книгу обліку доходів онлайн. Придбайте Liga:REPORT та звітуйте вже сьогодні без проблем.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини