Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 липня почалися трудові перевірки: за якими критеріями обиратимуть роботодавців

Реклама

Держпраці повідомляє, що з 1 липня на всій території України стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин, до якої залучені інспектори праці, представники Нацполіції, Державної податкової служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної міграційної служби та органів місцевого самоврядування.

Інформаційні бази ДПС надали Держпраці можливість відібрати роботодавців, які мають високий ризик використання незадекларованої праці, зокрема, за такими критеріями:

• невідповідність кількості працівників фактичним обсягам виробництва;

• наявність випадків використання незадекларованої праці, виявлених іншими контролюючими органами;

• відсутність найманих працівників у роботодавців сфери торгівлі та послуг, яким видані ліцензії на підакцизні товари, тощо.

За 2 дні інспекційної кампанії розпочато 152 інспекційні відвідування, під час яких виявлено 240 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів.

Динаміка працевлаштування працівників, а також їх кількість у конкретних роботодавців постійно відстежується інспекторами праці. До роботодавців, у яких при збереженні рівня активності господарської діяльності зменшиться кількість працівників після завершення інспекційних заходів, увага буде особливо прискіпливою, в тому числі і шляхом проведення повторних інспекційних заходів.

Як уникнути помилок при укладанні договорів? Новий функціонал CONTRACTUM у LIGA360 укаже на помилки автоматично. А ще він виділить найбільш значущі пункти для перевірки - суми, реквізити та ін. Дізнавайтеся деталі за посиланням.

Читайте також:

З 1 липня розпочнуться перевірки з питань незадекларованої праці

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини