Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мобільний оператор оскаржує в суді припис про порушення законодавства під час надання платних контент-послуг

Реклама

Оператор мобільного зв'язку подав позов до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформації щодо скасування припису про порушення ним законодавства під час надання платних контент-послуг. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомила прес-служба суду.

Мобільний оператор просить визнати протиправним та скасувати Припис про усунення порушень законодавства у сфері комунікації, датований травнем 2021 року, згідно з яким, оператор має усунути відповідні порушення у строк до 20 серпня 2021 року. Також позивач  просить стягнути з Держбюджету всі здійснені ним документально підтверджені судові витрати пов'язані із розглядом відповідної позовної заяви.

"Відповідно до оскаржуваного Припису, позивач при наданні платної контент-послуги, зокрема, не забезпечує до початку її надання повідомлення споживачів  про найменування такої послуги і тариф на її отримання, а також безоплатне надання споживачам можливості підтвердити згоду на отримання зазначеної послуги  чи відмовитися від її отримання", - йдеться в повідомленні.

Також  до ОАСК подана заява про забезпечення позову, де позивач просить зупинити дію відповідного Припису.

Зазначається, що наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним позовом та наявності  правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Контролюйте надходження судових рішень за вашими темами. LIGA360: Юрист - це щоденні оновлення справ, доступ до 90 млн судових рішень й зручні фільтри для пошуку. Дізнайтеся більше про інструменти LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Держреєстратор не може відмовити у реєстрації через формальні неточності в документах: ВС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини