Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На всій території України діє "зелений" рівень епіднебезпеки - МОЗ

Реклама

Сьогодні на всій території України діє "зелений" рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість пом'якшити карантинні обмеження.

Про це заявив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на засіданні Уряду, повідомляє Урядовий портал.

“Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що COVID-19 не подолано, жодна з європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю, і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи”, - зазначив Міністр.

Наразі в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику зеленого рівня 75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.

Найнижчий рівень захворюваності у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях і становить 30 випадків на 100 тис. населення. А середня завантаженість ліжок з киснем - 17% при граничному показнику 65%. Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня складає 15,5 випадка на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

Хочеш автоматизувати свою роботу? Понад 50 інструментів для юристів є у LIGA360. Спробуй з тестовим доступом.

Читайте також:

Щеплені від COVID-19 можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію: МОЗ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини