Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У суді оскаржують результати відбору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов і заяву про його забезпечення до Конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

Позивач - Олег Веремієнко, третя особа - Президент України Володимир Зеленський, повідомляє прес-служба ОАСК.

Позивач просить суд скасувати рішення про відібрання кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, прийнятого Конкурсною комісією за результатами конкурсу, та на підставі якого на сайті Офісу Президента України було оприлюднено список відібраних кандидатів.

Серед інших вимог позову - визнати протиправною відмову Конкурсної комісії у задоволенні заяв Олега Веремієнка про відкладення співбесіди з ним у рамках конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Крім того, у межах заяви про забезпечення позову позивач просить суд зупинити дію оскаржуваного рішення Конкурсної комісії та заборонити Міністерству закордонних справ вносити до Ради Європи список кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України за результатами конкурсу.

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження у справі.

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи за контрагентами, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 90 млн. Формуйте власну сильну позицію із системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Читайте також:

Строк звернення до Європейського суду з прав людини скорочується на третину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини