Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суддю Печерського районного суду міста Києва притягнуто до дисциплінарної відповідальності: ВРП

Реклама

Рішення про притягнення судді Печерського районного суду міста Києва Світлани Смик до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця ухвалила Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 12 травня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Повідомляється, що об'єднану дисциплінарну справу щодо судді відкрито за фактами затягування розгляду адміністративних матеріалів.

Установлено, що значна кількість адміністративних справ за статтею 130 КУпАП та одна справа за статтею 124 КУпАП вперше були призначені до розгляду поза межами строку, встановленого законом для розгляду цієї категорії справ.

У багатьох випадках судові засідання вперше призначались суддею після закінчення тримісячного строку притягнення особи до відповідальності (з інтервалами від двох місяців до двох років двох місяців) і лише в деяких - до закінчення такого строку.

Дисциплінарна палата встановила, що суддя допустила затягування розгляду справ про адміністративні правопорушення, не вжила належних заходів для забезпечення розгляду справ у розумний строк, що призвело до порушення строків розгляду адміністративних справ, а також застосувала формальний підхід до розгляду справ.

Третя Дисциплінарна палата ВРП дійшла висновку, що вказані обставини свідчать про вчинення суддею Смик С. І. дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 2 частини першої статті 106 Закону «Про судоустрій і статус суддів», - безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом, тому вирішила застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді догани - з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

Стежити за змінами законодавства легко в LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що надає доступ до актуальної бази законодавства й законопроектів, надсилає сповіщення про зміни у них. А ще ви отримаєте роз'яснення експертів до НПА. Оцініть переваги LIGA360, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Володимир Зеленський призначив п'ять суддів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини