Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Несплата військового збору до нотаріального оформлення договору купівлі-продажу майна: чи застосовується до фізособи відповідальність

Реклама

У разі несплати фізичною особою військового збору до нотаріального оформлення продажу нерухомого (рухомого) майна така фізична особа зобов'язана відобразити дохід від продажу майна в річній Податковій декларації про майновий стан і доходи та сплатити зазначену в ній суму податкового зобов'язання. У такому разі відповідальність до неї не застосовуватиметься.

Про це нагадали фахівці Головного управління ДПС у Харківській області.

Водночас у разі неподання платником податків в установлений законом строк декларації контролюючий орган має право проводити документальні позапланові перевірки.

Якщо платник податків не подає в установлені строки декларацію, контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань.

Вчинення платником податків діянь, що зумовили самостійне визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання, тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 10 % від суми визначеного податкового зобов'язання.

Зазначені діяння: вчинені умисно - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 % від суми визначеного податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання; повторне умисне порушення протягом 1095 днів - тягне за собою накладення на платника податків штрафу у розмірі 50 % від суми визначеного податкового зобов'язання.

Крім того, застосовується адміністративна відповідальність.

Подавайте звітність у пару кліків з сервісом Liga:REPORT. Тут можна заповнити декларацію, звіт з ЄСВ, вести книгу обліку доходів. Функція підказок та автозаповнення не залишить жодних питань щодо введених даних. Також Liga:REPORT допоможе сплатити податки та штрафи державі. Придбайте доступ прямо зараз, всього за 28 грн/міс.

Читайте також:

ВС роз'яснив, коли боржник не може бути виселений із житла, яке є предметом іпотеки, без надання йому іншого житла

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини