Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порушники ПДР отримуватимуть листи тільки, якщо вчасно не сплатять штраф: проект прийнято за основу

Реклама

На засіданні 15 квітня Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 5058 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов".

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Проектом пропонується передбачити, що постанова про накладання адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), надсилається відповідальній особі (порушнику) рекомендованим листом з повідомленням лише у випадку, якщо вона не була виконана шляхом оплати штрафу протягом 15 днів з дня її винесення

Відповідні зміни пропонується внести до ч. 7 ст. 279-1 КУпАП.

Пропонується розширити підстави набрання постановою законної сили, а саме у разі її виконання, тобто сплати штрафу (зміни до ч. 2 ст. 291 КУпАП).

У випадку прийняття в цілому, Закон набере чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Читайте також: МВС пропонує скасувати обов'язкові листи порушникам ПДР у разі вчасної сплати штрафу

Діє нова редакція ПДР: що врахувати водіям, пасажирам, велосипедистам та пішоходам

Верховний Суд роз'яснив, які дії кваліфікуються як опір поліцейському

Відтепер у CONTR AGENT можна перевірити інформацію про фізичних осіб і бути впевненими у бізнес-зв'язках. Система проаналізує інформацію з державних реєстрів, і повідомить, якщо особа переховується від органів влади, є у реєстрі боржників, або має відкриті провадження.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини