Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент скасував укази про призначення О. Тупицького та О. Касмініна суддями КСУ

Реклама

27 березня Володимир Зеленський підписав Указ № 124/2021 «Про деякі питання забезпечення національної безпеки України», яким скасував укази Президента про призначення суддями Конституційного Суду Олександра Тупицького (від 14 травня 2013 року № 256) та Олександра Касмініна (від 17 вересня 2013 року № 513). Указ набирає чинності з дня опублікування.

Зазначене рішення прийнято за результатами аудиту указів Віктора Януковича, проведеного на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

«На минулому засіданні РНБО, серед іншого, було ухвалене рішення щодо аудиту всіх указів Януковича. Сьогодні є перші результати. Мова про два укази Януковича - від 14 травня та 17 вересня 2013 року про призначення суддями Конституційного Суду України Тупицького Олександра Миколайовича та Касмініна Олександра Володимировича. Обидва ці укази мною скасовано», - заявив Глава держави.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року Володимир Зеленський підписав Указ № 607/2020 про відсторонення Голови Конституційного Суду Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці (детальніше). А 26 лютого 2021 року Президент підписав Указ № 79/2021 про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду з 28 лютого 2021 року строком ще на один місяць (детальніше).

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. VERDICTUM PRO за допомогою штучного інтелекту проаналізує ваш позов та покаже шанси на успіх у судовому засіданні в першій інстанції, а також відобразить шанси на перемогу в апеляційній та касаційній інстанціях. Таким чином, тепер ви зможете розрахувати вірогідність перемоги вашого клієнта на будь-якому етапі розгляду справи в суді. Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини