Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Відновлення платоспроможності фізособи: які борги списати не вдасться

Реклама

Фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) роз'яснили, які борги не підлягають реструктуризації.

Торік набрав чинності комплексний документ, що окреслює процедурні питання банкрутства. Кодекс з процедур банкрутства містить раціональні новели та відповіді на актуальні питання. Зокрема, документ описує принципово нову для нашої держави процедуру відновлення платоспроможності фізичних осіб.

Банківські кредити, іпотека, платежі за комунальні послуги, податки - невичерпний список грошових зобов'язань, які можуть стати приводом для порушення процедури банкрутства. Проте перш ніж подати заяву для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, особи мають пам'ятати, які борги не підлягають реструктуризації. Йдеться про заборгованість:

• щодо сплати аліментів;

• щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи;

• щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов'язкових платежів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Разом з тим податковий борг, що виник протягом трьох років до дня постановлення ухвали про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність громадянина, визнається безнадійним і списується у процедурі реструктуризації боргів фізособи.

Ще більше захисту CONTR AGENT для юридичного бізнесу. Нова функція “Перевірка фізичних осіб” надасть інформацію про потенційних партнерів, співробітників, конкурентів. Користувачі отримують доступ до реєстру нотаріусів, реєстру адвокатів, можуть перевірити дані про борги, правопорушення, санкції щодо будь-якого громадянина України. Спробуйте оновлений CONTR AGENT за вигідною ціною, тільки у лютому.

Читайте також:

Скасування Господарського кодексу та доповнення переліку об'єктів інформаційної сфери: пропозиції щодо оновлення ЦК

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини