Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Збільшено штрафи за порушення ПДР: роз'яснення МВС

Реклама

Сьогодні, 16 лютого, на засіданні ВР прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху" (законопроектом № 2695).

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ до систем.

В МВС роз'яснили, що законопроект передбачає:

  • посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху;

  • законодавчо закріплює можливість використання поліцейським технічних засобів відеозапису, з обов'язковим долученням таких матеріалів до протоколу про адміністративне правопорушення;

  • передбачає можливість зупинки транспортного засобу поліцейським з метою проведення огляду водіїв з використанням спеціальних технічних засобів для перевірки на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

Зазначається, що передбачено збільшення штрафів за низку адміністративних правопорушень:

  • за перевищення максимально дозволеної швидкості більше, ніж на 50км/год - з 510 грн до 1700 грн.

  • за залишення місця ДТП, з 255 грн до 3400 грн, а також передбачено можливість позбавлення права кермувати авто на строк до 1 до 2 років.

Крім того, повідомляється, що за кермування в стані алкогольного сп'яніння порушник повинен буде сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень, а також він буде позбавлений права кермувати транспортними засобами строком на 1 рік.

Детальніше про цей законопроект ми писали тут.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

З остаточним текстом Закону можна буде ознайомитись після його офіційного опублікування.

Читайте також:

МВС пропонує скасувати обов'язкові листи порушникам ПДР у разі вчасної сплати штрафу

Діє нова редакція ПДР: що врахувати водіям, пасажирам, велосипедистам та пішоходам

Верховний Суд роз'яснив, які дії кваліфікуються як опір поліцейському

Відтепер у CONTR AGENT можна перевірити інформацію про фізичних осіб і бути впевненими у бізнес-зв'язках. Система проаналізує інформацію з державних реєстрів, і повідомить, якщо особа переховується від органів влади, є у реєстрі боржників, або має відкриті провадження. Встигніть замовити CONTR AGENT за вигідною ціною, тільки у лютому.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини