Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні підвищаться мінімальні ціни на деякі види вина

Реклама

13 січня постановою Уряду № 17 врегульовано питання мінімальних роздрібних цін на окремі види виноробної продукції і приведення їх опису у відповідність до Податкового кодексу.  Про це повідомили в Мінекономіки.

"Головна проблематика полягає в тому, що наразі на ринку відбувається маніпуляція назвами продукції і цінами, коли імпортований напій на основі вина (а напій - це продукт нижчої якості ніж ігристе вино) продається за ціною як  ігристе вино (а якість вина незрівнянно вища). У такій ситуації  українські виробники якісних ігристих вин опиняються в неконкурентній ситуації, а українські споживачі, введені в оману, купують неякісний імпортований напій замість справжнього ігристого вина. Прийнята постанова усуває усі ці маніпулятивні різночитання", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що постановою підвищується мінімальна роздрібна ціна на українські вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані) з 89 до 109 грн за пляшку 0,7-0,75 літра (+20 гривень), а також приводиться у відповідність до Податкового кодексу опис цих виробів та їх коди згідно з УКТЗЕД.

Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360 Замовте повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини