Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мін'юст висловився щодо щорічного підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юрособи

Реклама

У 2020 році мав бути прийнятий нормативно-правовий акт, яким би затверджувались форма та зміст структури власності юридичної особи. Проте минулоріч цей документ прийнятий не був. Відтак, подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи вперше, відповідно до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», очікуватиметься у 2021 році після прийняття зазначеного нормативно-правового акта.

Оскільки йдеться про щорічне підтвердження, то, виходячи з цього принципу, наступне підтвердження планується вже у 2022 році, роз'яснив Мін'юст у Facebook.

При цьому Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» встановлено, протягом якого строку має відбутись підтвердження - 14 календарних днів з дати державної реєстрації.

Тому кожна юридична особа у 2022 році протягом 14 календарних днів з дати державної реєстрації створення такої юридичної особи має підтвердити відомості про КБВ. Наприклад, якщо юридична особа буде зареєстрована 10 лютого, то обов'язок щодо подання документів виникає у неї з 10 лютого 2022 року.

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Читайте також:

З 1 січня 2021 року діють нові розміри адмінзборів у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини