Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Суд просять зупинити локдаун і не примушувати носити маски

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зупинити постанову Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236, якою було продовжено дію карантину до 28 лютого 2021 року та встановлено додаткові обмеження в період з 8 по 25 січня 2021 року.

Відповідну заяву про забезпечення позову до його подання зареєструвала канцелярія суду, повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, суд просять зупинити будь-який локдаун і карантин до вирішення справи по суті, заборонити установам та організаціям усіх форм власності на всій території України вимагати одягати маску.

Серед інших вимог заяви про забезпечення позову - заборонити будь-які обмеження, скасування, звуження конституційних прав людини без введення воєнного або надзвичайного стану в Україні до ухвалення рішення у цій справі.

Наразі суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

У суді нагадали, що наприкінці грудня до ОАСК звернувся житель Харкова з позовом щодо оскарження постанови № 1236. Суд ухвалив розглядати вказану справу за правилами загального позовного провадження.

ЛІГА:ЗАКОН презентує Verdictum PRO - першу систему аналізу судових рішень із функціоналом передбачення вірогідності перемоги в суді у всіх трьох інстанціях за допомогою штучного інтелекту. З Verdictum PRO ви отримаєте:

- можливість в один клік переглянути подібні судові рішення;

- швидкий добір додаткових аргументів у вигляді НПА, згадуваних у подібних судових рішеннях, і рішень із правовою позицією;

- розуміння необхідності зміни аргументів і тексту позовної заяви для більшої вірогідності перемоги в суді;

- швидку оцінку безперспективних справ або, навпаки, тих, що здаються безперспективними лише на перший погляд.

Детальніше за посиланням.

Читайте також:

Визначено середній час для розгляду судових справ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини