Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін удосконалив порядки надання пільг та субсидій на оплату ЖКП

Реклама

Уряд удосконалив порядки надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийнято на засіданні 16 грудня, повідомили в Мінсоцполітики.

Зокрема, надано можливість отримувати житлову субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Також зазначається, що право на отримання житлової субсидії на загальних підставах надано особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати ЄСВ (раніше - лише за рішенням комісії).

Крім того, розширено перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ ,,Ощадбанк” та одержувачами пільг і житлових субсидій шляхом використання месенджерів, а також встановлено порядок повернення надміру (помилково) виплачених громадянам пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

Читайте також: Нові договори про надання комунальних послуг: прийнято Закон

Співвласник квартири зобов'язаний сплачувати витрати на комунальні послуги, навіть якщо проживав окремо: ВС

Перевірити постачальника житлово-комунальних послуг на благонадійність можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини