Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд спростив процедуру відкриття поточних рахунків для отримання грошової допомоги

12 листопада 2020, 15:38
1253
0
Реклама

Уряд спростив процедуру відкриття поточних рахунків одержувачам пенсій, грошової допомоги.

Відповідну постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» прийнято на урядовому засіданні 11 листопада, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

З огляду на ситуацію, що склалася з поширенням COVID-19, який є особливо небезпечним для людей похилого віку, прийняте рішення дасть змогу зменшити кількість відвідувань установ під час призначення пенсії, грошової допомоги.

Постанова дасть змогу призначати пенсію, грошову допомогу одержувачам чи перевести їх виплату на поточний рахунок, відкритий у банку, за одне відвідування Пенсійного фонду / органу соціального захисту населення. Також рішення Уряду надає можливість відкриття поточних рахунків одержувачам пенсії, грошової допомоги без попереднього звернення до банківської установи. Для відкриття такого рахунка особі потрібно буде лише звернутись до органу Пенсійного фонду / органу соціального захисту населення.

Пенсійний фонд / орган соціального захисту населення на підставі отриманих заяв від одержувачів формує список таких одержувачів та передає його разом з необхідними документами для відкриття рахунка до відповідних уповноважених банків. Банк відкриває на підставі отриманих даних поточні рахунки одержувачам і надає Пенсійному фонду / органу соціального захисту населення реквізити таких рахунків.

Також встановлено єдині вимоги до банків, через які проводитиметься виплата пенсій, грошової допомоги та виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес. Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

В Україні встановлено "карантин вихідного дня": що заборонено з цих вихідних

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини