Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Визнати неправосудним рішення щодо декларування і припинити повноваження суддів КСУ: законопроект Президента

Реклама

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект № 4288 "Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства"

Законопроектом пропонується:

1) визнати неправосудним (нікчемним) рішення Конституційного Суду України № 13-р/2020 як таке, що прийняте у приватних інтересах суддів Конституційного Суду України, є свавільним та необґрунтованим, суперечить принципу верховенства права та заперечує європейський та євроатлантичний вибір Українського народу;

Із повним текстом рішення зручно ознайомитись у системі ІПС, в якій ви зможете працювати із необхідними нормативно-правовими актами. Протестувати систему можна тут.

2) забезпечити безперервність дії норм Кримінального кодексу України, Закону України «Про запобігання корупції» незалежно від ухвалення рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року № 13-р/2020;

3) припинити повноваження складу Конституційного Суду України, діючого на момент прийняття рішення № 13-р/2020;

4) забезпечити добір та призначення суддів Конституційного Суду України у порядку, встановленому Конституцією та Законом «Про Конституційний Суд України».

У випадку прийняття, документ набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Читайте також:

КСУ скасував відповідальність за недостовірне декларування: основні аспекти рішення

Збори суддів Конституційного Суду повідомили про незаконний вплив державних органів

Аналізуйте судові рішення для підготовки виграшної позиції в суді за допомогою комплексного рішення LIGA360:АДВОКАТ. Отримайте доступ до усієї необхідної нормативно-правової, консультаційної інформації, використовуйте алгоритми дій у різноманітних ситуаціях. А найголовніше: спробуйте Verdictum PRO - інноваційну систему для оцінки ймовірності перемоги у суді за допомогою штучного інтелекту. Усе це та навіть більше за знижкою 30% у жовтні. Замовляйте вже зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини