Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Понад 130 позовів: в ОАСК оскаржують перспективні плани формування територій громад

Реклама

До Окружного адміністративного суду міста Києва продовжують надходити позови до Кабінету Міністрів щодо оскарження перспективних планів формування територій громад. Як свідчать статистичні дані, більше 40 % від всіх позовів до Уряду за останні 4 місяці стосуються оскарження таких планів.

Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Зокрема, з травня 2020 року канцелярія ОАСК вже зареєструвала понад 130 позовів, в яких суд просять скасувати низку розпоряджень Уряду про затвердження перспективних планів формування територій громад Херсонської, Черкаської, Київської, Житомирської, Львівської, Миколаївської та інших областей України.

До суду з відповідними позовами звертаються сільські, селищні та міські ради, їх очільники і представники об'єднаних територіальних громад. Свої вимоги позивачі, як правило, обґрунтовують тим, що вони не брали участь у процесі прийняття рішення про формування «об'єднаної» територіальної громади, визначеної оскаржуваним розпорядженням КМУ, та не давали згоди на визначене перспективним планом об'єднання з іншими територіальними громадами.

Справи, в яких Окружний адміністративний суд міста Києва вже відкрив провадження, розглядаються в порядку загального позовного провадження.

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи за контрагентами, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 85 млн. Формуйте власну сильну позицію із Системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Нові виклики - нові можливості. Екосистема хмарних рішень LIGA360 повідомить про зміни в розкладі судових засідань, дозволить моніторити рішення конкретного суду чи навіть судді, сигналізуватиме про зміни в реєстрах щодо постачальників і партнерів. Час замовити тестовий доступ

Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Адвокатам спростять доступ до електронного судочинства

Поетапне впровадження ЄСІТС: оприлюднено текст законопроекту

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини