Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порушення законодавства про працю: затверджено форму попередження про відповідальність

Реклама

Мінекономіки затвердило форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Відповідний наказ Міністерства від 19 травня 2020 року № 919 було зареєстровано в Мін'юсті 1 червня. Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

З повним текстом нормативно-правового акта зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (п. 16) за результатами інспекційного відвідування складаються акт інспекційного відвідування і в разі виявлення порушень вимог законодавства про працю - припис щодо їх усунення та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

ЮРЛІГА писала, що 2 лютого 2020 року набув чинності Закон № 378-IX, яким зменшено трудові штрафи в декілька разів. Переглянути порівняльну таблицю щодо розмірів діючих і попередніх штрафів можна тут.

Зазначеним Законом внесено зміни до ст. 265 КЗпП, які передбачають зміну підходу до процедури накладення фінансових санкцій та їх розмірів.

Нагадаємо, знайти алгоритми дій під час проведення перевірок можна в модулі "Мистецтво оборони" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ. А відомості про реквізити усіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

Чи включено ваше підприємство до плану перевірок, можна перевірити за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Для цього слід оформити заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також:

Мораторій на перевірки під час карантину стосується не всіх підприємств

Держпраці відновлює позапланові перевірки

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини