Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діють зміни стосовно орендної плати під час карантину

Реклама

17 квітня був офіційно опублікований Закон № 553-IX про внесення змін у Державний бюджет України за 2020 рік і набув чинності з наступного дня, з 18 квітня.

Детальніше про нього ми писали тут.

Зокрема, документом урегульовано питання стосовно орендної плати для бізнесу.

Встановлено, що на час дії запроваджених Кабміном обмежувальних карантинних заходів обставинами, за які наймач (орендар) не відповідає відповідно до ч. 2 ст. 286 Господарського кодексу, ч. 4 та 6 ст. 762 Цивільного кодексу, також є заходи, запроваджені суб'єктами владних повноважень, якими забороняються певні види господарської діяльності з використанням орендованого майна, або заходи, якими забороняється доступ до такого майна третіх осіб.

Тобто такі заходи можуть бути обставиною зменшення або звільнення від орендної плати.

Як упоратися з потоком інформації і завжди тримати руку на пульсі законодавчих змін? Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила LIGA360 - інноваційну екосистему для командного управління ризиками. Відтепер ви зможете отримувати автоматичні сповіщення про критичні зміни, важливі для вашого бізнесу та працювати при цьому в єдиному середовищі з колегами. Замовте безкоштовний тест, щоб оперативно приймати антикризові рішення разом з командою.

Читайте також: Як захистити свої права від свавілля поліції під час карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини