Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Європейський суд з прав людини перейшов на дистанційну роботу

Реклама

Європейський суд з прав людини вживає низку виняткових заходів для реагування на безпрецедентну світову кризу в галузі охорони здоров'я, беручи до уваги останні рішення французької влади та Ради Європи.

Основна діяльність Суду буде, як правило, зберігатися, і особливо це стосується вирішення пріоритетних справ. З цією метою у межах Суду, як правило, було встановлено дистанційний режим роботи, щоб забезпечити безперервність виконання його завдань.

Зазначені заходи було вжито для розгляду термінових звернень про тимчасові заходи відповідно до правила 39 Регламенту Суду. Це правило застосовується лише тоді, коли існує неминучий ризик незворотної шкоди.

Приміщення Європейського суду з прав людини наразі не доступні для громадськості, а засідання, призначені на березень та квітень, скасовуються в очікуванні подальших рішень.

Шестимісячний термін подання заяв відповідно до статті 35 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод є винятково призупиненим на один місяць, починаючи з понеділка 16 березня 2020 року.

Усі строки, відведені на розгляд справ, які наразі тривають, будуть призупинені на один місяць, починаючи з понеділка 16 березня 2020 року.

Ці нові умови роботи будуть постійно переглядатися, залежно від розвитку санітарної ситуації, щоб зробити все можливе для того, щоб Суд продовжував функціонувати, дотримуючись правил, встановлених країною-учасницею.

Про умови роботи ЄСПЛ роз'яснено в повідомленні Національної асоціації адвокатів України.

«Наразі РСУ вжила менш кардинальних заходів. Зокрема, рекомендовано подавати клопотання про відкладення розгляду справ у зв'язку з карантинними заходами та усі необхідні документи надавати суду в електронному вигляді», - повідомив голова Комітету НААУ питань БПД Олександр Дроздов.

Рекомендації Ради суддів можна прочитати в окремому матеріалі ЮРЛІГИ.

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи за контрагентами, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 85 млн. Формуйте власну сильну позицію із Системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Читайте також:

Європейський суд наполягає на поліпшенні умов українських в'язниць

Судове рішення високої якості: за що суддю відсторонять від роботи

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини