Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У рейтингу LIGA:ZAKON AWARDS - велике майбутнє, - Сергій Боярчуков

Реклама

Наприкінці минулого року ЛІГА:ЗАКОН оголосила переможців рейтингу юридичних фірм LIGA:ZAKON AWARDS.

2019 став роком, в якому ЛІГА:ЗАКОН уперше вирішила сформувати незалежний і об'єктивний рейтинг гравців юридичного ринку.

У новому 2020 році ми проведемо вже другий відбір в абсолютно новому для України форматі.

Чому юристам, які не подалися минулого року, варто подумати про номінацію в цьому, варто поцікавитися у людей, які і відбирали кращих.

На питання ЮРЛІГИ люб'язно погодився відповісти член жюрі LIGA:ZAKON AWARDS 2019 Сергій Боярчуков, керуючий партнер "Алексєєв, Боярчуков і партнери".

- Сергію Григоровичу, чому вирішили ввійти до складу жюрі?

- Чесно кажучи, мені завжди було цікаво подивитися на кухню рейтингів зсередини. Тим більше для мене ЛІГА як продукт - це бездоганна репутація, це нічим незаангажовані люди без упереджень, тому рішення прийняв легко, оскільки відпочатку був впевнений у чесності і прозорості рейтингу.

- Це був перший Ваш досвід суддівства?

- Так, це був мій перший досвід суддівства, і він був шалено цікавим. Хоча, чесно кажучи, не міг уявити, наскільки це складна і копітка робота, не згадуючи вже про величезну відповідальність, яка лягає на плечі судді.

- Чи є у Вас особиста історія зв'язку з компанією ЛІГА:ЗАКОН, як довго Ви нас знаєте?

- Після того, як я закінчив навчання в університеті, з'явилася юридична база ЛІГА на диску, і відтоді ЛІГА та її продукти завжди були присутніми в моєму професійному житті. Згадуючи ті часи, з упевненістю можу сказати, що той, хто мав цю базу - був за визначенням на голову вищим за колег.

- Чи складно було обирати серед номінантів, як оцінюєте номінантів в цілому?

- Чесно кажучи, на мій погляд, склад номінантів був дивним. Місцями я не бачив тих людей, які на мою суб'єктивну думку є лідерами ринку в тій або іншій галузі. Я пов'язую це радше з тим, що рейтинг новий і номінанти туди просто не подалися, оскільки до всього нового часто відносяться з побоюванням. Але я вірю, що, завдяки репутації ЛІГА, у цього рейтингу велике майбутнє, і з часом в рейтингу будуть представлені усі лідери ринку.

- Які поради можете дати тим, хто вирішить подаватися наступного року?

- Зі свого боку можу запевнити, що процес голосування для жюрі дійсно прозорий, оскільки усі анкети, які потрапляють до суддів, анонімні, і ми можемо тільки здогадуватися, хто є автором тієї або іншої анкети. Це дійсно дозволяє незаангажовано оцінювати кандидатів, не оглядаючись на сильний бренд або особисті взаємини.

- Як оцінюєте роботу організаторів?

- Усе було на високому рівні. Анонімність номінантів зіграла важливу роль, оскільки ти оцінюєш не бренд, а виключно результати роботи.

Також читайте:

LIGA: ZAKON AWARDS 2019: перший, об'єктивний, незалежний

Повірте в себе і подайте проекти, що вплинули на практику, - переможець LIGA:ZAKON AWARDS 2019

"Вирішив номінуватися через бездоганну репутацію ЛІГА:ЗАКОН", - переможець LIGA ZAKON AWARDS 2019

"LIGA ZAKON AWARDS - перший юридичний рейтинг з номінацією у сфері Legal Tech", - найкращі в Legal Infrastructure

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини