Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Топ-10 очікувань з питань корпоративного управління бізнесом в 2020 році

Реклама

Останні кілька років були дуже насичені змінами законодавства у сфері корпоративного управління, особливо для товариств з обмеженою відповідальністю.

Так, в 2018 році був ухвалений абсолютно новий, місцями революційний, Закон України "Про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю".

Цим Законом змінено немало "стовпів" діяльності ТОВ в Україні. Багато хто не був готовий до таких радикальних змін, але за 1,5 року існування Закон однозначно довів свою необхідність і прогресивність.

2020-й обіцяє бути роком введення ще більших змін з питань корпоративного управління, особливо для акціонерних товариств. Хоча ТОВ теж можуть отримати щось абсолютно нове і неймовірне!

Отже, топ-10 очікувань змін корпоративного законодавства в 2020 році.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/191292_dyalnst - aktsonernikh - tovaristv - khochut - vregulyuvati - po - novomu

Передусім, необхідно розуміти, що змін до Закону України "Про акціонерні товариства" настільки багато, що він викладається в новій редакції!

Про введення однорівневої системи корпоративного управління, зміну вартості акцій при сквіз-ауті, особливостях реорганізації АТ і розширення можливостей корпоративних договорів читайте у матеріалі ЮРИСТ&ЗАКОН за посиланням .

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини