Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Працівник зможе представляти в суді свого роботодавця-юрособу: проект прийнято за основу

Реклама

Народні депутати підтримують рішення розширити перелік осіб, які можуть здійснювати самопредставництво юридичних осіб в суді.

Відповідний законопроект № 2261 щодо розширення можливостей самопредставництва органів державної влади, органів влади АР Крим, місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення в суді було прийнято в першому читанні за основу на вечірньому засіданні Парламенту 3 грудня.

Завданням законопроекту є належне забезпечення органів держвлади, органів влади АР Крим та місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення (тобто юридичних осіб і публічного, і приватного права) правом на доступ до суду та належну юридичну допомогу, кваліфікований захист їх прав та законних інтересів, раціональне використання коштів державного та місцевих бюджетів.

Законопроектом запропоновано розширити перелік осіб, які можуть здійснювати самопредставництво органів державної влади, органів влади АК Крим та місцевого самоврядування, інших юридичних осіб, незалежно від порядку їх створення в суді.

Таку можливість хочуть надати не тільки керівникам, членам виконавчих органів юрособи, а й іншим уповноваженим особам відповідно до закону, статуту, положення, трудового договору (контракту) (тобто включаючи працівників) тощо.

Відповідні зміни запропоновано внести до ГПК, ЦПК, КАСУ.

З повним текстом законопроекту можна ознайомитися в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини