Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За продаж підробних ліків через Інтернет саджатимуть на 10 років

Реклама

На вечірньому засіданні 12 листопада Верховна Рада прийняла Закон (проект № 1152-1) щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів.

 Згідно зі змінами, внесеними до статті 321-1 КК України, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів каратимуться позбавленням волі на строк від 5 до 8 років (зараз - від 3 до 5).

Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, службовою особою шляхом зловживання службовим становищем, медичним або фармацевтичним працівником, або за допомогою інформаційних систем, у тому числі Інтернету каратимуться позбавленням волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, які спричинили смерть або інші тяжкі наслідки, або вчинені в особливо великих розмірах, - каратимуться позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини