Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін схвалив створення територіальних органів Держмитслужби

Реклама

Уряд постановив утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної митної служби.

Відповідну постанову № 858 було прийнято на урядовому засіданні 2 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, зараз триває реформування системи органів, що реалізують державну митну політику.

Передбачено утворити 16 митниць та 2 спеціалізованих органи (Спеціалізовану лабораторію з питань експертизи та досліджень, Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення) шляхом скорочення та реорганізації територіальних органів ДФС.

За основу структури територіальних органів Держмитслужби взято принцип об'єднання митниць ДФС з урахуванням територіальної концентрації митних постів. Тому внаслідок утворення нових митниць Держмитслужби очікується, що всі існуючі митні пости, в яких здійснюється митне оформлення, та пункти пропуску через державний кордон продовжать своє функціонування в місцях їх сьогоднішнього розташування.

При визначенні переліку нових митниць враховано:

- місце розташування існуючих митниць та митних постів;

- логістику між митними постами та існуючими митницями ДФС;

- наявність належного транспортного сполучення та дорожньої інфраструктури;

- кількість митних постів;

- наявні та перспективні ІТ-рішення.

У структурі територіальних органів Держмитслужби зберігається існуюча логістика, відстані між митними постами та митницею.

Нагадаємо, почався процес розділення ДФС на податкову та митну служби. Кабмін призначив головою Державної митної служби Максима Нефьодова. 16 липня 2019 року Державна митна служба була зареєстрована як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій.

Відомості про реквізити усіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Для того, щоб ознайомитися з можливостями та наповненням ІПС ЛІГА:ЗАКОН детальніше, скористайтеся тестом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини