Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ВАКС та IP-суд отримали нові коди

Реклама

Державна судова адміністрація змінила код и літерний код для Вищого антикорупційного суду (його Апеляційної палати) та Вищого суду з питань інтелектуальної власності (його Апеляційної палати) у Класифікаторі судів, який було впроваджено для забезпечення унікальності номерів судових справ.

Відповідний наказ ДСА № 940 З. Холоднюк підписав 25 вересня 2019 року.

Вищий антикорупційний суд

991

НСАС

Вищий антикорупційний суд (Апеляційна палата)

991

НСАСА

Вищий суд з питань інтелектуальної власності

992

НСІР

Вищий суд з питань інтелектуальної власності (Апеляційна палата)

992

НСІРА

Раніше Вищий антикорупційний суд мав код 910, а Вищий суд з питань інтелектуальної власності 901.

ДП "Інформаційні судові системи" має забезпечити реалізацію змін в автоматизованій системі документообігу суду.

Нагадаємо, ДСА України затвердила Класифікатор судів, яким запроваджено новий формат кодів судів. Тепер код суду міститиме літерні та цифрові символи, що надалі із запровадженням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) дозволятиме генерувати єдиний унікальний номер судової справи та номер судового рішення за правилами формування Європейського ідентифікатора судової справи (European Case Low Identifier - ECLI). Класифікатор набирає чинності з дати початку роботи новостворених (реорганізованих) судів. ЄСІТС повинна була запрацювати з 1 березня після оголошення про це в газеті ВР «Голос України». Однак в день запланованого запуску системи ДСА повідомила про відкликання відповідного оголошення, відтермінувавши їх запуск. Рада суддів роз'яснила, що суди зобов'язані приймати електронні документи до запуску ЄСІТС.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/189057_peremoga-zapratsyuvav-vishchiy-antikoruptsyniy-sud

Як раніше писала ЮРЛІГА, 22 вересня набрав чинності Закон № 100-IX щодо початку роботи антикорупційного суду. Підсудність ВАКС (апеляційної палати, слідчих суддів) поширено на кримінальні провадження, відомості за якими в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесені: з 22 вересня; до 22 вересня, якщо досудове розслідування здійснюється або здійснювалося НАБУ та закінчено прокурорами САП. Також вирішено питання передачі проваджень, досудове розслідування яких здійснюється НАБУ або закінчено прокурорами САП.

Вищий суд з питань інтелектуальної власності було утворено Указом Президента № 299/2017.

Ознайомитися з перебігом справи, яка вас цікавить, та поставити цю справу на контроль можна в системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини