Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Прийнято Закон про розподіл повноважень Нацкомфінпослуг між НКЦПФР та НБУ

Реклама

Верховна Рада на ранковому засіданні 12 вересня прийняла в цілому Закон щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг ( проект № 1069-2 ).

Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку перебере повноваження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у частині регулювання та нагляду у системі накопичувального пенсійного забезпечення, регулювання та нагляду за функціонуванням фінансово-кредитних механізмів і управлінні майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю.

Решту повноважень Нацкомфінпослуг передаються до Національного банку України.

Принципи та порядок здійснення НБУ та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку ліцензування та регуляторної діяльності уніфікують у відповідних законах.

Крім того, скасовуються Закон «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати» та Декрет Кабінету Міністрів «Про довірчі товариства».

Ініціативу підтримав профільний комітет, тому законопроект № 1069 щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг та альтернативний законопроект № 1069-1 "Про консолідацію повноважень нагляду над небанківськими фінансовими установами" на голосування не ставились.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини