Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд продовжив надання в 2019 році ОСББ відшкодування частини суми "теплих" кредитів

Реклама

Уряд продовжив надання у 2019 році об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків відшкодування частини суми кредитів, залучених ними в уповноважених банках на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (за так званими "теплими" кредитами).

Про це йдеться в урядовій постанові № 556, прийнятій 19 червня.

https://ips.ligazakon.net/document/view/kp100243?docId=kp100243&productAlias=ips_web

Постановою збільшено на 380,67 млн. грн. фінансування у 2019 році заходу "стимулювання об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів" Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 - 2020 роки.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/181224_na-tepl-krediti-vidlili-100-mln-grn

Очікується, що прийняття акта дозволить у 2019 році значній кількості домогосподарств, які об'єдналися в ОСББ, додатково одержати відшкодування державою частини «теплих» кредитів, залучених ними для здійснення енергоефективних заходів з метою зменшення вартості рахунків на оплату ж/к послуг.

Знайти всі документи, необхідні в діяльності ОСББ, можна в ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини