Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діють нові правила оподаткування посилок із-за кордону

Реклама

Особа повинна сплатити податок на додану вартість, якщо вартість товарів у посилці сумарно перевищує 100 євро. Раніше такий ліміт становив 150 євро.

Відповідний Закон № 2628-VIII про внесення змін до Податкового кодексу набув чинності 1 липня 2019 року.

Правило "100 євро" діє лише для "звичайних" фізичних осіб. Для юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців безмитний ліміт залишається на рівні 150 євро.

Зміни не торкнулись правил особистого ввезення: сумарна вартість ввезених товарів до 500 євро (до 1000 євро в аеропортах) податком не оподатковується.

Відтепер сплачуюються такі платежі:

- ПДВ 20 %;

- мито 10 %.

Нарахування митних платежів на товари, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях та є об'єктами оподаткування, здійснюються на дату подання операторами поштового зв'язку відправлення для здійснення митного огляду разом з митними деклараціями СN 23 та іншими необхідними документами, а не на момент їх купівлі за кордоном.

Ніна Южаніна, голова Комітету ВР з питань податкової і митної політики, запевняла, що люди, які замовляють товари із-за кордону для себе, не постраждають. За її твердженням, кількість посилок сумою вище 150 євро становить лише 1,4 % від загальної кількості.

Про набрання чинності нормативно-правовими актами можна дізнатись у модулі "Календар юриста" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, а також на ЮРЛІЗІ. Побачити всі переваги ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна, скориставшись тестовим доступом.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини