Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Утворюються територіальні органи Державної податкової служби

Реклама

Уряд схвалив утворення територіальних органів Державної податкової служби (ДПС).

Відповідну постанову № 537 "Про утворення територіальних органів Державної податкової служби" було прийнято на урядовому засіданні 19 червня 2019 року.

Територіальні органи ДПС будуть утворені як юридичні особи публічного права. Буде здійснено реорганізацію деяких органів ДФС шляхом їх приєднання до відповідних органів ДПС.

У системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні утворюються головні управління ДПС в областях та у місті Києві, Офіс великих платників податків ДПС та Інформаційно-довідковий департамент ДПС.

Установлено, що територіальні органи Державної фіскальної служби, які реорганізуються, продовжують здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам ДПС.

Водночас постанова Уряду не стосується територіальних органів ДФС митного напрямку - митниць ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС і Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДПС, які продовжують діяти як юридичні особи публічного права, забезпечуючи реалізацію митного напряму ДФС.

Постанова набрала чинності 27 червня 2019 року.

Нагадаємо, ДФС було вирішено знову розділити на податкову та митну служби, а процес розділення ДФС почався із прийняттям урядової постанови № 1200 ще в грудні 2018, яка набула чинності 15 січня 2019 року. Керівником Державної податкової служби обрано заступника Міністра фінансів Сергія Верланова, а 8 травня Уряд призначив його на цю посаду на 5 років з дати початку фактичного виконання обов'язків. Також 6 березня 2019 року Уряд схвалив Положення про Державну податкову і Державну митну служби.

Відомості про реквізити всіх найвищих, центральних та регіональних органів влади (адреса, телефони і прізвища керівників), а також дані про історію створення органів влади можна дізнатися у модулі "Органи влади", який входить до складу Інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Для того, щоб ознайомитися з можливостями та наповненням ІПС ЛІГА:ЗАКОН детальніше, скористайтеся тестом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини