Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Обрано керівника Державної податкової служби

Реклама

За повідомленням прес-служби Мінфіну, 23 квітня відбувся заключний етап конкурсного відбору на очільника Державної податкової служби України, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам Комісії свою програму розвитку Служби у вигляді презентації, а потім протягом години кожен із претендентів відповідав на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісії, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість.

Заступник Міністра фінансів Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 балів, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов - 13,54 бала, виконавчий директор ТОВ "Стандарт-аудит" Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.

За результатами оцінювання кандидатів Комісія вищого корпусу державної служби рекомендувала Уряду призначити Сергія Верланова Головою Державної податкової служби України.

Нагадаємо, ДФС було вирішено знову розділити на податкову та митну служби, а процес розділення ДФС почався із прийняттям урядової постанови № 1200 ще в грудні 2018, яка набула чинності 15 січня 2019 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини