Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кращі автори юридичних ресурсів ЛІГА:ЗАКОН отримали нагороди

24 червня 2019, 17:15
999
0
Автор:
Реклама

У середу, 19 червня, у Creative Quarter відбулася вже 9 щорічна церемонія нагородження кращих авторів і компаній-партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Нагородження відбувалося в чотирьох номінаціях: кращі автори юридичних ресурсів ЛІГА:ЗАКОН, кращі автори видання ЮРИСТ&ЗАКОН, кращі PR-фахівці, які співпрацюють із ЮРИСТ&ЗАКОН, і кращі юридичні компанії, що публікуються у виданні.

Відкриваючи захід, Валерій Решетняк, який очолює бізнес-лінію LegalTech у компанії ЛІГА:ЗАКОН, навів статистику: за 10 років роботи видання ЮРИСТ&ЗАКОН було випущено 510 номерів, а це - 12,5 тисяч матеріалів. Такі цифри - заслуга юристів, які пишуть для видання, а також колективу редакторів і керівників ЛІГА:ЗАКОН.

Потім відбулася бліц-дискусія, під час якої провідні юристи відомих українських компаній розповіли, як корпоративні юристи обирають юридичну компанію для обслуговування.

Як in-house юристи обирають зовнішніх консультантів?

Першим на це питання відповів Денис Крохмальов, радник ЮФ Sayenko Kharenko: "Юрисконсульт і консалтинг - 2 різних речі, тому і обирають їх за різними критеріями. Як правило, від консалтингових компаній вимагається високий рівень послуг, глибокий аналіз проблеми. Від інхаус-юристів чекають іншого - швидкого та ефективного вирішення проблеми".

Олександр Онуфрієнко, партнер ЮФ Asters, додав: "Порівнювати юриста інхаус і зовнішнього консультанта - це все одно що порівнювати адвоката у кримінальних справах і адвоката, який спеціалізується на цивільному праві. Мені не подобається, коли їх протиставляють, оскільки консалтинг та інхаус - різні сфери". Олександр також додав, що головне в обох галузях - бути хорошим фахівцем.

Керівник юридичного департаменту групи компаній New Products Group Олександр Петриченко розповів, що основна відмінність між консультантами і юрисконсультами - підхід до вирішення проблеми: "Інхаус-юристи роблять це швидко, коротко і лаконічно. Юристи консалтингових компаній нерідко надсилають 15-сторінкові звіти з глибоким аналізом проблеми, вирішення якої займає усього лише 3 останні рядки. Тому в будь-якій ситуації ми орієнтуємося на серйозність проблеми, що виникла, думаємо, чи можливо вирішити питання силами внутрішніх юристів і тільки потім звертаємося до послуг зовнішніх консультантів".

Михайло Третьяков, начальник управління правового забезпечення SOCAR Energy Ukraine, назвав головні причини переходу інхаус-юристів у консультанти: "Найчастіше це гроші. Коли я працював юрисконсультом, я спав і бачив, як стану консалтинговим юристом. Я бачив ці величезні суми, і мені здавалося, що усе це зароблятиму і я. Але насправді консалтингові компанії несуть масу витрат, і про це, на жаль, знають не всі".

Як заробити репутацію і стати head-of-mind серед інших юридичних компаній?

Про це розповіла директор з маркетингу юридичної фірми Asters Вікторія Єсауленко. Вона провела міні-бізнес-тренінг щодо репутації юриста, його впізнаваності та побудови корпоративного бренда. Цікавий факт: багато що про впізнанність свого бренда можна дізнатися, якщо з браузера в режимі "інкогніто" або чужого телефону пошукати в Google своє ім'я або назву компанії. Якщо ви знайдете себе на першій сторінці - це успіх.

Що ми знаємо про свою репутацію?

Після цього head of marketing бізнес-лінії "Моніторингові сервіси" компанії ЛІГА:ЗАКОН Яна Штанько плавно перейшла від питань впізнаваності особистого бренда до питань управління репутацією і презентувала гостям заходу систему SEMANTRUM, а також розповіла про основні переваги сервісу. Це - професійний аналіз медіаполя бренда. Система відстежує й аналізує усі публікації, згадки, відгуки про ваш бренд/компанію/продукт у режимі реального часу. Із даних аналізу можна упізнати тональність публікацій, джерела і навіть отримати відомості про свою репутацію в регіонах! Програма дає інформацію про лояльність і відгуки клієнтів. За допомогою SEMANTRUM можна дізнаватися не лише про свою репутацію або репутацію свого бізнесу, а й про репутацію конкурентів, проаналізувати їх медіаполе і забезпечити собі інформаційну безпеку. Особливо це важливо для юридичних компаній.

Як зробити так, щоб клієнти знайшли саме вас?

Ще однією технологічною новинкою для юристів став новий інтерфейс і функціонал Національного юридичного каталогу України. Оновлений каталог презентував керівник напрямку "ЮРЛІГА" Олександр Попов. Каталог став зручнішим та ефективнішим інструментом для юристів та їх клієнтів. Тепер у юриста на заповнення профілю піде значно менше часу, а в самому профілі можна вказати більше інформації для того, щоб підвищити свою позицію в результатах пошуку клієнта. Приміром, тепер клієнтові відразу, без необхідності заходити в профіль конкретної компанії, буде доступна інформація про конкретних співробітників, які спеціалізуються у сфері, що його цікавить.

Також для тих, хто шукає юриста, пропонується два нові види пошуку - пошук одним рядком і пошук найближчого юриста за даними геолокації. Це дасть змогу не занурюватися в деталі пошуку за фільтрами і максимально швидко отримувати добірку фахівців, які якнайкраще відповідають його потребам.

Ще одна новинка у свіжій версії каталогу - розширений і доопрацьований перелік спеціалізацій, доступних до вибору експертом. Це дає змогу набагато точніше донести до потенційних клієнтів, у яких саме сферах найбільш сильний конкретний юрист або фірма. Крім того, детальніші спеціалізації дають змогу клієнтові швидше знайти того фахівця, який займається певним вузьким питанням.

Захід завершився урочистою церемонією вручення статуеток кращим авторам напрямку ЮРЛІГА, авторам і редакторам видання ЮРИСТ&ЗАКОН, юристам-аналітикам і керівникам проектів ЛІГА:ЗАКОН, PR-фахівцям та юридичним компаніям. Нагороди номінантам вручала Ірина Тодоренко - головний редактор видання ЮРИСТ&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини