Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд відновить паспорт прив'язки тимчасової споруди, якщо він був анулюваний запізно

Реклама

Кіровоградський окружний адміністративний суд при розгляді справи № 1140/3326/18 скасував анулювання дії паспорта прив'язки тимчасової споруди, оскільки відповідне рішення було прийнято запізно.

Рішенням від 22 травня 2019 року скасовано наказ Управління містобудування та архітектури міської ради про анулювання дії паспорта прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності через те, що воно прийнято не у розумний строк, а значить, є нерозсудливим.

Відповідно до законодавства паспорт анулюється, якщо споруду не розміщено протягом 6 місяців. Разом з тим, факт недотримання такої вимоги було встановлено на 10 місяць, а паспорт анулювано через 18 місяців (споруди зведено через 14 місяців).

Суд, перевіривши дотримання суб`єктом владних повноважень принципу верховенства права, вирішив, що анулювати дію паспорту у зв`язку із невстановленням тимчасової споруди упродовж 6 місяців з дати отримання паспорта можна лише у випадку, коли на день огляду земельної ділянки тимчасові споруди не встановлені.

Таке рішення приймається одразу ж, а не через тривалий час, щоб у проміжку часу між встановленням факту і прийняттям рішення особа не витратила кошти на встановлення тимчасових споруд, які можуть бути демонтовані.

Підсумовуючи, суд зробив висновок, що відповідач прийняв оскаржене рішення несвоєчасно, тобто не протягом розумного строку, наслідком чого є і його нерозсудливість.

Чи підтвердить це рішення апеляційний суд, можна дізнатись, поставивши справу на контроль у VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини