Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До будинків зможуть прибудовувати автоматизовані гаражі

Реклама

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/181456_pd-restoranami-kontsertnimi-zalami--muzeyami-zyavlyatsya-parkngi

Мінрегіон оприлюднив Зміну №2 до ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів». Серед іншого передбачена можливість проектувати автоматизовані автостоянки для легкових автомобілів в містах України. Зміни набудуть чинності з 1 липня 2019 року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За словами пана Парцхаладзе, чинні ДБН дозволяють проектувати лише звичайні та механізовані гаражі, де вертикальне переміщення автомобілів здійснюється за допомогою спеціальних підйомників чи механізмів, а горизонтальне, безпосередньо на машино-місце - за участю водія. Принцип роботи автоматизованих гаражів пов'язаний з повною автоматизацією усіх процесів, коли і в'їзд, і виїзд автомобіля на місце для паркування відбувається без участі водія та пасажирів.

Передбачається, що склад і площа приміщень, несучих конструкцій, кількість ярусів у автоматизованих гаражах визначається відповідно до завдання на проектування та залежить від особливостей і технічних можливостей застосовувати такі механізми.

Керування пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах відбуватиметься з приміщення диспетчерської, яку мають розташувати на посадковому поверсі.

При проектуванні автоматизованих гаражів необхідно передбачати доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів та до кожного місця стоянки.

Також автоматизовані гаражі можна пристроювати до будинків за умови їх відокремлення протипожежною стіною 1 типу. Максимальний обсяг пожежного відсіку для автоматизованих гаражів - не більше 200 автомобілів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини