Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДСА затвердила типове положення про апарат суду

Реклама

Державна судова адміністрація України затвердила Типове положення про апарат суду.

Про це йдеться у відповідному наказі від 8 лютого 2019 року № 131.

Керівникам апаратів апеляційних судів доручено вжити заходів для затвердження положення про апарат відповідного суду. Завірену копію затвердженого положення про апарат суду вони мають надіслати до ДСА України.

Типове положення визначає порядок організації роботи апарату місцевого, апеляційного, вищого спеціалізованого суду. Апарат місцевого, апеляційного, вищого спеціалізованого суду відповідно до Закону "Про судоустрій і статус суддів" здійснює організаційне забезпечення роботи суду.

Згідно з Типовим положенням голова суду контролює ефективність діяльності апарату суду, погоджує призначення на посади керівника апарату суду, заступника керівника, вносить в установленому порядку подання про застосування до керівника апарату суду, його заступника заохочення або накладення дисциплінарного стягнення відповідно до законодавства.

У новоутворених судах до перших зборів суддів діє Тимчасове положення про апарат суду. Тимчасове положення про апарат новоутвореного суду затверджується тимчасово виконуючим обов'язки керівника апарату цього суду.

Структура та штатна чисельність апарату (штатний розпис) місцевого суду затверджуються відповідним територіальним управлінням ДСА.

Структура і штатна чисельність апаратів апеляційних судів, вищих спеціалізованих судів затверджується ДСА.

Структура, штатна чисельність та розроблений на підставі них штатний розпис апаратів цих судів затверджується за погодженням з головою відповідного суду в межах обсягу видатків на утримання відповідного суду.

Структура апарату місцевого, апеляційного суду розробляється на підставі Типової структури апарату апеляційного і місцевого суду, затвердженої ДСА, з урахуванням особливостей організаційного забезпечення діяльності цих судів.

Структура апарату вищого спеціалізованого суду розробляється керівником апарату цього суду з урахуванням особливостей організаційного забезпечення діяльності цих судів.

Тимчасова структура та тимчасова штатна чисельність апарату новоутвореного суду затверджується тимчасово виконуючим обов'язки керівника апарату цього суду за погодженням із Головою ДСА.

Також у Типовому положенні визначено основні функції апарату суду; права та обов'язки керівника апарату суду, його заступників, а також якою має бути структура апарату.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини