Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

При розміщенні в готелях Києва українські туристи заплатять 16 грн турзбору

Реклама

Київрада 31 січня затвердила нові ставки туристичного збору. Тепер збір прив'язаний не до вартості проживання в готелі або хостелі, а до мінімальної зарплати і встановлений у розмірі:

- 1 % - для іноземців (41,73 грн у 2019 році);

- 0,4 % - для внутрішнього туризму (16,69 грн у 2019 році).

Також рішенням передбачається, що всі установи, які надають послуги з тимчасового проживання, будуть вказані на сайті міської влади.

Раніше ставка встановлювалася у розмірі 1 % від вартості усього періоду проживання за вирахуванням ПДВ.

З 1 січня діють зміни до Податкового кодексу, згідно з якими туристичний збір встановлюється місцевими радами за кожну добу в розмірі до 0,5 %, - для внутрішнього туризму і до 5 % - для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Базою стягування збору є загальна кількість доби тимчасового розміщення.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/182669_u-noviy-rk-z-novimi-podatkami-1-schnya-nabuvayut-chinnost-zmni-do-podatkovogo-kodeksu

Детальніше про туристичний збір можна дізнатися в модулі "Ситуації для юриста", який входить до складу Інформаційно-правових систем "ЛІГА: ЗАКОН". Для того, щоб ознайомитися з можливостями і наповненням ІПС "ЛІГА:ЗАКОН" детальніше, скористайтеся тестом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини