Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Водіїв планують штрафувати за перевищення норм шкідливих речовин у вихлопних газах

Реклама

За експлуатацію автомототранспортних та інших пересувних засобів, у яких вміст забруднюючих речовин у відпрацьованих газах перевищують встановлені нормативи, пропонують ввести адміністративне стягнення у вигляді попередження з обов'язком усунути правопорушення впродовж 14 днів, а за повторне порушення - штраф 50 НМДГ(850 грн.).

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув відповідний законопроект № 9360 та рекомендує Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності внести на розгляд Верховної Ради пропозицію про прийняття його за основу.

Виявляти факти експлуатації транспортних засобів з перевищенням нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах буде Нацполіція.

Детальніше про штрафи за порушення правил безпеки дорожнього руху та експлуатації транспортних засобів ви можете дізнатися в модулі «Довідники», який входить до складу Інформаційно-правових систем «ЛІГА:ЗАКОН». Для того, щоб ознайомитися з можливостями і наповненням ІПС «ЛІГА:ЗАКОН» докладніше, скористайтеся тестом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини