Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк унормував питання використання печатки на документах

13 вересня 2018, 11:00
1324
0
Автор:
Реклама

Нацбанк уніс зміни до низки нормативно-правових актів щодо використання печатки на документах.

Зокрема, з метою реалізації ст. 58-1 ГКУ, згідно з якою відбиток печатки не може бути обов'язковим реквізитом будь-якого документа (у тому числі розрахункового), НБУ вніс відповідні зміни до низки власних нормативно-правових актів. Йдеться, зокрема, про Положення про розрахункові палати для пред'явлення векселів до платежу, Положення про порядок здійснення операцій з чеками в іноземній валюті на території України, Положення про порядок здійснення банками операцій з векселями в національній валюті на території України, Положення про порядок виконання банками документів на переказ, купівлю та продаж іноземної валюти або банківських металів в особливий період, Положення про електронні гроші в Україні.

Про це йдеться в постанові «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 4 вересня 2018 року № 95.

Крім того, цим документом доповнено Положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів в іноземних валютах та банківських металів вимогами щодо порядку оформлення розрахункового документа та його виконання уповноваженим банком у разі здійснення операцій за рахунком умовного зберігання (ескроу) в іноземній валюті.

Постанова № 95 набрала чинності 12 вересня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини