Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Автомобілі під час продажу не зніматимуть з обліку

29 серпня 2018, 14:06
3264
1
Автор:
Реклама

Виключено процедуру зняття транспортного засобу з обліку під час переходу права власності до нового власника. Транспортні засоби під час відчуження будуть перереєструвати.

Відповідні зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів і мопедів внесені постановою Кабміну від 22 серпня 2018 року № 637.

Крім того, перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, доповнений договором купівлі-продажу транспортного засобу, укладеного за результатами публічних торгів (аукціону) або електронних торгів, за якими продавцем виступає Нацагентство по розшуку корупційних активів.

Сервісні центри МВС також видаватимуть тимчасовий реєстраційний талон і номерні знаки на автомобіль, який переданий управителю на підставі договору, укладеного із Нацагентством по розшуку корупційних активів. Тимчасовий реєстраційний талон видадуть на строк, зазначений у договорі управління.

У разі втрати техпаспорта та номерних знаків транспортного засобу, переданого в управління Нацагентством по розшуку корупційних активів, нове свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки видаються на підставі заяви управителя та договору управління.

Також уточнено положення розділу "Майно, яке швидко втрачає свою вартість" додатка до постанови Кабміну від 13 вересня 2017 № 685, що дозволяє більше розкрити право Нацагентства самостійно визначати шлях управління транспортним засобом (реалізацію або передачу в управління за договором).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини