Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Уряд продовжить боротьбу з контрабандою продовольчих товарів

23 липня 2018, 10:00
152
0
Автор:
Реклама

Кабмін має намір посилити контроль за переміщенням через державний кордон України харчових продуктів, зменшити обсяги контрабандного ввезення на митну територію товарів продовольчої групи та забезпечити здійснення передбачених видів контролю.

З цією метою Уряд на засіданні 18 липня постановою № 750 затвердив форми загального ветеринарного документа на ввезення і загального документа на ввезення, що передбачено рамковим законом.

Згідно із Законом про держконтроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин вантаж із продуктами, який ввозиться (пересилається) на митну територію України через призначений прикордонний інспекційний пост, повинен супроводжуватися оригіналами міжнародного сертифіката та інших документів, які вимагаються згідно із законом, а також оригіналом загального ветеринарного документа на ввезення. Вантажі з харчовими продуктами нетваринного походження та кормами нетваринного походження, що підлягають посиленому державному контролю, повинні супроводжуватися загальним документом на ввезення.

Зазначені заходи покликані зупинити потоки контрабанди і пропускати на митну територію України тільки якісні харчові продукти.

Постанова набирає чинності через 45 днів з дня опублікування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини