Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Люди на візках віднесені до учасників дорожнього руху

16 липня 2018, 15:21
900
0
Автор:
Реклама

Уряд врегулював питання надання особам, які пересуваються в кріслах колісних, статусу учасника дорожнього руху.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 11 липня 2018 роки № 553.

У ПДД вводиться поняття "крісло колісне" (замість "інвалідної коляски"), а осіб, що пересуваються в кріслах колісних, відносять до категорій учасників дорожнього руху.

У разі встановлення на транспортному засобі розпізнавального знаку "Водій з інвалідністю" водій повинен мати при собі документ, що підтверджує інвалідність водія або пасажира (окрім водіїв з явними ознаками інвалідності або водіїв, які перевозять пасажирів з явними ознаками інвалідності). Користуватися розпізнавальним знаком "Водій з інвалідністю" за відсутності у водія або пасажира підтверджувальних документів (крім явних ознак інвалідності) заборонено.

Водіям і пасажирам з інвалідністю, фізіологічні особливості яких заважають користуватися ременями безпеки, дозволяється не пристібатися.

Відступати від вимог деяких заборонних дорожніх знаків (з табличкою "окрім інвалідів") може як водій з інвалідністю, так і водій, що перевозить пасажира з інвалідністю, якщо мотоколяска або автомобіль позначений знаком "водій з інвалідністю".

Пасажири з інвалідністю у разі зупинки або стоянки транспортних засобів в місцях, де дозволена зупинка тільки водіям, які перевозять пасажирів з інвалідністю, на вимогу поліцейського мають пред'явити документи, що підтверджують інвалідність (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини