Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Банки зможуть зареєструвати право власності на іпотеку, незважаючи на обтяження

5 липня 2018, 09:09
899
0
Автор:
Реклама

Держреєстратор зобов'язаний буде зареєструвати право власності на нерухоме майно за іпотекодержателем - фінансовою установою, незважаючи на вже зареєстровані обтяження. Така реєстрація передбачена в разі звернення стягнення на предмет іпотеки, передачі його в управління, позасудового врегулювання.

Наявність зареєстрованих після державної реєстрації іпотеки обтяжень, інших речових прав, у тому числі іпотеки, на передане в іпотеку майно не є підставою для відмови в державній реєстрації права власності за іпотекодержателем.

Це передбачено Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно відновлення кредитування" (законопроект № 6027-д), який був прийнятий 3 липня.

Відповідні зміни внесені в Закон "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень".

У зв'язку з такою новелою варто нагадати, що за реєстраційними діями щодо своєї нерухомості можна стежити, зареєструвавшись на SMS- Маяку. За допомогою цього сервісу власник може дізнатися про усі зміни у реєстрі прав на нерухомість через SMS- повідомлення, електронний лист, а також через сповіщення в кабінеті користувача. Обізнаний - значить озброєний: свою нерухомість можна врятувати, оскарживши реєстраційні дії в комісію при Мінюсті або до суду.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини