Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Не можна відмовитися від ID - карти з релігійних переконань: зразкове рішення ВС

27 березня 2018, 10:38
647
0
Автор:
Реклама

Верховний Суд в складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розглянув зразкову справу про оформлення паспорта громадянина України у формі паспортної книжечки.

В позові громадянка просила зобов'язати Державну міграційну службу оформити їй не ID-картку, а бланк паспорта у формі паспортної книжечки. Позивачка обґрунтувала звернення тим, що вона через свої релігійні переконання не хоче, щоб паспорт громадянина України їй робили у формі картки з безконтактним електронним носієм, що містить її персональні дані.

Верховний Суд відмовив у задоволенні позовних вимог.

Головуючий суддя у справі, Голова Касаційного адміністративного суду Михайло Смокович, зазначив, що порядок видачі паспортів у формі книжечки може бути забезпечений лише у разі прийняття відповідних змін до законодавства Верховною Радою. Існуюче законодавче регулювання виключає таку можливість.

Відповідне рішення у справі № 806/3265/17 було винесено 26 березня 2018 року.

Повний текст рішення виготовлять протягом 5 робочих днів.

Рішення може бути оскаржене до Великої Палати ВС протягом 30 днів з дня складення повного судового рішення.

Усі рішення судів ви можете легко знайти в Системі аналізу судових рішень VERDICTUMствореною для аналітичної роботи з багатомільйонним масивом судових рішень. Якщо ви ще не користуєтеся системою, то рекомендуємо замовити тестовий доступ або придбати VERDICTUM.

Нагадаємо, що Кабмін заборонив оформляти паспорта у формі книжечки 21 березня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини