Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Верховний Суд розгляне зразкову справу про виплату пенсії внутрішньо переміщеній особі

3 березня 2018, 12:26
195
0
Автор:
Реклама

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розгляне зразкову справу за позовом внутрішньо переміщеної особи до управління ПФУ про відновлення виплат пенсії.

Позивач є пенсіонером і отримує пенсію за віком. У зв'язку з проведенням бойових дій і антитерористичної операції, він вимушений був покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший район Донецької області, де встав на облік як внутрішньо переміщена особа. Проте відповідач з 1 квітня 2017 року припинив виплату пенсії на підставах, як вважає позивач, не передбачених статтею 49 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Позивач вважає такі дії незаконними, оскільки вони порушують його право на пенсійне забезпечення.

У ухвалі про відкриття провадження Верховний Суд зазчає, що доцільність розгляду цієї справи як зразкової обгрунтована тим, що на 07.02.2018 у провадженні Донецького окружного адміністративного суду знаходиться 226 типових справ цієї категорії. Суд дійшов висновку, що розгляд цієї справи як зразкової дозволить швидше розглянути вказану категорію типових справ. У свою чергу, відповідач зможе вирішувати такі спори у позасудовому порядку.

Згідно ч.5 ст. 290 КАС Верховний Суд розглядає зразкові справи за правилами спрощеного позовного провадження з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

Справа буде розглянута 29 березня. Ухвала у справі № 805/402/18(№ Пз/9901/20/18) була винесена 1 березня.

Усі рішення судів ви можете легко знайти в Системі аналізу судових рішень VERDICTUMствореною для аналітичної роботи з багатомільйонним масивом судових рішень. Якщо ви ще не користуєтеся системою, то рекомендуємо замовити тестовий доступ або придбати VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини