Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Акціонерні товариства. Нове життя

8 лютого 2018, 14:10
2531
0
Автор:
Реклама

Остання новинка законодавства про акціонерні товариства - Закон № 2210-VIII - продовжує серію законів про захист прав інвесторів, які з року в рік намагаються наблизити нас до європейських стандартів та кращих корпоративних практик і нарешті поліпшити інвестиційний клімат в Україні. Доводиться констатувати, що вітчизняний законодавець прихильний до "налагодження механізмів на ходу", незважаючи на всю декларовану турботу про бізнес.

У центрі уваги сьогоднішнього номера ЮРИСТ&ЗАКОН - нова система корпоративного управління (читайте в статті "Корпоративне управління в акціонерних товариствах: досконалість у нових деталях"). Крім того - нові правила розкриття інформації акціонерами (стаття "Нові правила розкриття інформації власниками акцій ПАТ"), оновлення регулювання нещодавно впроваджених процедур squeeze-out і sell-out та інші поправки останніх місяців.

Оцінки прийнятим нормам даються різні. Але здебільшого переважає оптимізм, адже попри окремі недоліки та претензії (основна з яких - певне погіршення становища міноритаріїв) зміни розглядаються як такі, що мають позитивний ефект на ринок цінних паперів і діяльність АТ.

За традицією, ми не обмежуємося однією тематикою. Сьогодні в ЮРИСТ&ЗАКОН - аналіз практики вищих судів (благо, оновлений Верховний Суд все активніше включається в роботу), відповіді на запитання читачів та інші актуальні інтелектуальні "смаколики" для юристів. Наприклад, стаття на тему "Обмеження цінової політики монополіста: досвід США та ЄС", яку розміщено у вільному доступі на нашому сайті.

Про ці та інші теми читайте в сьогоднішньому номері електронного видання ЮРИСТ&ЗАКОН № 05 від 08.02.2018. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера чи передплатіть видання ЮРИСТ&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини